مقالات و اخبار

امضا تفاهم نامه کارخانه نوآوری در تبریز

کد مطلب : 859  |   تاریخ انتشار: پنجشنبه, شهريور 27, 1399

مدیرعامل سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز  با اشاره به امضاء تفاهم نامه ایجاد کارخانه نوآوری تبریز در سفر اخیر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: در صورت تامین تمام تعهدات طرفین در این تفاهم نامه، تلاش می شود کارخانه نوآوری تبریز با ماموریت جذب شتاب دهنده ها، استارتاپها و شرکتهای دانش بنیان تا شهریور سال آینده راه اندازی شود.

سعید غریب خواجه اضافه کرد: شهرداری تبریز تامین فضای مورد نیاز برای ساخت این کارخانه را به متراژ ۱۲ هزار مترمربع به همراه زیرساختهای لازم، تعهد کرده است.

او خاطرنشان کرد: این کارخانه بستری برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان، ایجاد زیست بوم کارآفرینی برای فناوران و نوآوران و بستری برای اشتغال دانشجویان فارغ التحصیل خواهد بود.

او افزود:کارخانه‌های نوآوری محل تجمع شرکتهای نوپا و بازیگران جدید اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی هستند که مفهوم نوینی را از هم‌افزآیی برای فعالان زیست بوم نوآوری با خود همراه می آورند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز  بین کرد:کارخانه های نوآوری ضمن در اختیار قرار دادن فضای اشتراک کاری، امکان تعامل و همفکری مجموعه کارآفرینی را فراهم آورده و پاسخگوی کلیه ی نیازهای حوزه کسب و کار اعم از مشاوره بازار، مربی گری، مشاوره محصول، ارزیابی، جذب سرمایه گذار، تبلیغات و…. است.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟