مقالات و اخبار

مدیرعامل سازمان: رینوتکس آبرو و هویت تبریز است
سه شنبه, مهر 01, 1399 by کاربر سایت ربع رشیدی

 سعید غریب خواجه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) از 22 تا 25 آبان امسال اظهار کرد: صاحبان ایده، فناوران، شرکت‌های و موسسات تولیدکننده کالاها و خدمات دانش‌بنیان سراسر کشور می‌توانند به آدرس اینترنتی www.rrto.ir و www.rinotex.ir مراجعه کنند و ضمن مطالعه شرایط و ضوابط این نمایشگاه نسبت به شرکت در جشنواره و نمایشگاه اقدام کنند.

وی با اشاره به تعریف 17 زون تخصصی در برگزاری این نمایشگاه گفت:در چهار بخش ایده‌های فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی فناوری، فروش محصولات دانش‌بنیان و نیازمندی‌های فناورانه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تاثیر شرایط کرونا در برگزاری این نمایشگاه گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی اولویت اصلی ما در برگزاری نمایشگاه بوده و ما تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم.

غریب خواجه از اجرای تمهیدات برگزاری مجازی نمایشگاه در صورت ممنوعیت برگزاری نمایشگاه های تخصصی نیز خبر داد و گفت: در این خصوص با دو شرکت تخصصی در این حوزه جلساتی داشته ایم و اگر برگزاری نمایشگاه و جشنواره به صورت مجازی انجام شود تجربیات دیگر نمایشگاه های مجازی مد نظر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی افزود: بررسی ها و ارزیابی ها نشان‌می دهد بیش از ۷۰ درصد شرکت کنندگان در نمایشگاه های گذشته اعلام کرده اند در صورت امکان در نمایشگاه امسال حضور خواهند داشت.

از این رو در صورت برگزاری حضوری در طراحی و پلان های داخلی سالن های نمایشگاه  تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟